Yhteystiedot

Piiritoimisto on avoinna vain erikseen sovittuina aikoina. Sovi tapaaminen henkilökohtaisesti työntekijän kanssa. Tilavarauksissa ja yleisissä asioissa yhteydenotot suoraan piirin sähköpostiin (satakunnan.piiri@mll.fi) tai soittamalla kenelle tahansa työntekijöistä.

Henkilökunta

Jaana Hietakangas
Toiminnanjohtaja
p. 050 320 5520
jaana.hietakangas@mll.fi

Hannamari Åkerlund
Hankekoordinaattori, Sataperhe
p. 050 310 9958
hannamari.akerlund@mll.fi

Sarianne Taipalus
Koordinaattori, Ystäväksi maahanmuuttajaäidille -toiminta
p. 050 307 4885
sarianne.taipalus@mll.fi

Riikka Lammi
Järjestöpäällikkö
p. 044 356 6500 
riikka.lammi@mll.fi

Matleena Niekka
Palvelukoordinaattori
p. 050 359 6107
matleena.niekka@mll.fi

Mia Salomäki
Koordinaattori, Porkkanapesätoiminta
p. 050 436 9238
mia.salomaki@mll.fi

Tuija Mäntylä
Toiminnanohjaaja
Rikosuhripäivystys, 
Porin seudun palvelupiste
p. 050 593 6706
tuija.mantyla@riku.fi

Merja Haaksiluoto
Hankekoordinaattori, Sataperhe
p. 050 441 3234 
merja.haaksiluoto@mll.fi

Tiia Rosnell
Nuorisotyön koordinaattori
p. 050 351 9191
tiia.rosnell@mll.fi

Marianne Jokela
Ohjaaja, Porkkanapesätoiminta
p. 050 436 9241
marianne.jokela@mll.fi

Susanna Saivo
Toiminnanohjaaja
Rikosuhripäivystys,
Porin seudun palvelupiste
susanna.saivo@riku.fi

Käynti- ja postiosoite


Mannerheimin Lastensuojeluliiton 
Satakunnan piiri ry
Antinkatu 8, 2. krs 
28100 Pori

Y-tunnus 0224984-6
rekisteritunnus 84.475

satakunnan.piiri@mll.fi

Laskutusosoitteet


VERKKOLASKUT:
OVT-tunnus: 003702249846
OKOYFIHH

PAPERILASKUT:
MLL Satakunnan piiri ry
C/o Ketolan tili ja isännöinti
Luvalahdentie 1
27500 Kauttua

Jaana Ketola p. 040 834 8447